Amerykańska Ustawa 447. Czy senator Tammy Baldwin i organizacje żydowskie chcą zniszczyć finansowo Polskę ?

Szacunkowo mówi się o kwocie ponad 200 miliardów dolarów. Takie gigantyczne pieniądze chcą wymusić od Polski wpływowe organizacje żydowskie w USA przy pomocy rządu USA . To ma być odszkodowanie za przedwojenne bezspadkowe mienie żydowskie w Polsce w większości zniszczone przez Niemców. To skandaliczna sprawa , bo przecież Polska była jedną z głównych ofiar nazistowskich Niemiec i w przeciwieństwie do wielu krajów Europy nie kolaborowała z Niemcami. Polska jako jedyny kraj nie otrzymała od Niemiec odszkodowania za zrównanie z ziemią polskich miast i zabicie kilku milionów Polaków.

Senator Tammy Baldwin w antypolskiej akcji.

Tammy Baldwin

Potężne żydowskie organizacje w USA wybrały , po starannej selekcji , senator Tammy Baldwin do prowadzenia tej sprawy. Wybór nie jest przypadkowy. Senator demokratów Tammy Baldwin ma pochodzenie żydowskie. Jej dziadek ze strony matki był Żydem ( syn imigrantów z Rosji i Niemiec ). Pani senator jest pierwszą oficjalną lesbijką – członkiem senatu USA. Miała trudne dzieciństwo ponieważ wychowywali ją dziadkowie z powodu choroby psychicznej jej matki. Piszę o tym , ponieważ pani senator często mówi o tym w wywiadach. W Polsce raczej nie ujawnia się takich smutnych informacji rodzinnych.

To ona jest oficjalnie autorem Ustawy 447 . Chociaż powszechnie wiadomo , że Ustawę napisały organizacje żydowskie. Senator Baldwin lobbowała bardzo intensywnie wśród senatorów i kongresmenów USA to przyjęcia tej dziwnej ustawy. Pomagał jej senator Marco Rubio – syn kubańskich emigrantów. Ustawa 447 została przyjęta przez Senat i Izbę Reprezentanów USA. Podpisał ją prezydent Trump.

Marco Rubio i Tammy Baldwin

Ustawa 447 jest bezprawna i absurdalna , bo według niej majątek żydowski po zamordowanych właścicielach mają przejmować organizacje żydowskie w USA ( ?!). Zgodnie z polskim i amerykańskim prawem , gdy nie ma spadkobierców , majątek przechodzi na własność państwa. A to byli polscy Żydzi. Mieli polskie obywatelstwo. Każdy polski prawnik powie , że amerykańska Ustawa 447 nie mocy prawnej w Polsce. Czyli teoretycznie ta ustawa nam nie zagraża i nie zapłacimy żydowskim organizacjom w USA ponad 200 miliardów dolarów odszkodowań za żydowskie mienie bezspadkowe.

Realne zagrożenie finansowe Polski.

W rzeczywistości ta ustawa zagraża Polsce . Organizacje żydowskie mają ogromny wpływ na politykę zagraniczną USA. Zmusić do zapłaty mogą środkami politycznymi i gospodarczymi. Tą metodą Amerykanie zmusili Szwajcarię do ujawnienia i zwrotu setek milionów dolarów z dawnych żydowskich kont w szwajcarskich bankach. Presja na polskie władze będzie coraz większa. Żydzi nie odpuszczą , bo to jest gigantyczna kasa do zagarnięcia.

Czy znajdzie się polski zdrajca ?

Jaka będzie taktyka organizacji żydowskich wobec Polski ? Z tego co piszą żydowskie gazety wynika , że będzie to cierpliwe czekanie , nawet wiele lat , aż w Polsce dojdą do władzy ludzie , którzy zapłacą. Nie musi to być tylko gotówka. Mówi się o tysiącach hektarów lasów wokół Warszawy. Niestety , w Polsce za łapówki można załatwić dosłownie wszystko jak pokazują akcje Centralnego Biura Antykorupcyjnego . I tego musimy obawiać się najbardziej . To będzie długa i wyniszczająca wojna.

© ( MARB )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.