Andrzej Duda wygrywa wybory prezydenckie 2020 r.

Andrzej Duda wygrywa wybory prezydenckie w Polsce ! Pokonał Rafała Trzaskowskiego w drugiej , decydującej turze głosowania. To były wyjątkowe wybory. Wielkie emocje , gigantyczna mobilizacja elektoratu obydwu kandydatów , rekordowa frekwencja oraz wyjątkowo długa i wyczerpująca kampania wyborcza z koronawirusem w tle.

Andrzej Duda —————– 51,03 procent głosów , 10 mln 440 tysięcy głosów

Rafał Trzaskowski ——— 48,97 procent głosów , 10 mln 018 tysięcy głosów

Znakomita frekwencja 68,18 procent , czyli głosowało ponad 20 milionów Polaków.

12 lipca 2020 r. Wieczór wyborczy.
Prezydent Andrzej Duda z żoną Agatą i córką Kingą.

Bohater Jacek Kurski.

Wielkim bohaterem prawicy jest Jacek Kurski – członek zarządu TVP odpowiedzialny za programy informacyjne. To właśnie programy informacyjne TVP i programy społeczne PiS przesądziły o zwycięstwie Dudy. Duży wkład w zwycięstwo mają także Adam Bielan oraz najbardziej zaufani ludzie Komendanta Kaczyńskiego , czyli Beata Szydło i Joachim Brudziński. A jeszcze do niedawna Duda zwalczał Kurskiego. https://asnews.pl/polskanews/duda-trafil-kurskiego-tak-jak-wczesniej-macierewicza/

Szóste kolejne zwycięstwo PiS.

Największą i najskuteczniejszą “bronią” Trzaskowskiego była telewizja TVN , portal Onet i gazety “Fakt” oraz “Gazeta Wyborcza”. Przewaga medialna lewicy w Polsce jest gigantyczna. Pracowali na najwyższych obrotach , ale nie dali rady.

Ciekawe , jak teraz porażka Trzaskowskiego przełoży się na przetasowania w opozycji. To już kolejna szósta porażka wyborcza lewicowej Platformy Obywatelskiej z prawicowym PiS. Przegrali dwa razy wybory prezydenckie , dwa razy wybory parlamentarne , wybory europejskie i wybory samorządowe. Trochę za dużo tych przegranych. Jeżeli radykalnie nie zmienią taktyki wyborczej i nie przedstawią programu dla Polaków , to rozpadną się tak jak swego czasu AWS.

Geniusz Jarosław Kaczyński.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Temu człowiekowi , Andrzej Duda i prawica , zawdzięczają swoje wielkie wyborcze sukcesy od kilku lat. To geniusz polityczny i wybitny strateg. Jego mózg pracuje wydajniej od mózgów kilkuset ludzi z tytułami profesorskimi i doktoratami pomagających Platformie i Lewicy.

Prezes spędził wieczór wyborczy na Jasnej Górze , gdzie przyjeżdza kilka razy w roku. Modlił się w kaplicy Matki Bożej. Ciekawe , jaki ma plan dla Polski na najbliższe lata ?

Jarosław Kaczyński , czyli geniusz na politycznym topie.

Zwycięzca. Prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Głębszy oddech Gowina.

Odetchnął Jarosław Gowin. Ten koalicjant PiS odpowiada za przełożenie wyborów z maja na lipiec. Gdyby Duda przegrał , to ciężki byłby dziś los szefa Porozumienia. A tak zyskał “drugie życie”. On też wygrał.

No to mamy teraz 3 lata bez wyborów w Polsce. Ale spokoju nie będzie. Totalna lewicowo-liberalna opozycja już się o to postara razem z zagranicą. Przecież w Niemczech jest ogromne rozczarowanie wynikiem wyborów.

© (MARB)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.