Czy Żydzi i Konfederacja przeszkodzą w reelekcji prezydenta Dudy ?

Wybory prezydenckie w Polsce odbędą się pod koniec czerwca 2020 roku. Reelekcja prezydenta Dudy zależy pośrednio od Żydów Izraela i USA oraz bezpośrednio od prawicowej partii Konfederacja. A w tle pociągający za sznurki ludzie Putina w Polsce i Izraelu .

Prezydenci Polski i Izraela : Andrzej Duda i Reuwen Riwlin.
27 stycznia 2020 roku.

Kłamstwa prezydenta Izraela.

W 75 rocznicę wyzwolenia niemieckiego obozu śmierci w Auschwitz prezydent Izraela Riwlin powiedział : ” Wielu Polaków pomogło Niemcom mordować Żydów “. Te skandaliczne i kłamliwe słowa padły podczas spotkania z polskim prezydentem. Andrzej Duda nie zareagował. Dramat. Podobnie było wcześniej. Brak reakcji Dudy na podobne kłamstwa członków izraelskiego rządu i wpływowych środowisk żydowskich w USA może mieć wpływ na wybory prezydenckie w Polsce.

Żydzi w sowieckim aparacie terroru.

A jak było naprawdę w czasie wojny ? To Żydzi brali masowy udział w sowieckim aparacie terroru przeciw Polakom. W latach 1939 – 1941 i od 1945 roku śmierć z rąk sowiecko-żydowskich poniosło około 1 milion Polaków. Jeżeli Polacy zabijali Żydów , po 22 czerwca 1941 roku , to była zemsta za śmierć najbliższych z rąk zbrodniczej NKWD. Były to nieliczne przypadki. https://asnews.pl/historia/17-wrzesnia-1939-rok-sowiecko-zydowski-noz-w-plecy/

Dlaczego prezydent Duda nie mówi głośno o tak oczywistych faktach stronie żydowskiej ? Prawda boli , ale trudno . I ten brak odwagi lub kalkulacja polityczna może przyczynić się do jego przegranej w wyborach.

Kalkulacje wyborcze.

Prezydent Duda nie chce drażnić Żydów , bo to potęga finansowa i medialna na świecie. Ale w ten sposób zraża do siebie wielu polskich wyborców prawicy. Sondaże kilku pracowni są zgodne , że w II turze wyborów o wygranej zadecyduje kilkaset tysięcy głosów. A może i mniej. To będzie pojedynek Duda kontra cała lewicowa opozycja. Programy kandydatów nie będą miały żadnego znaczenia. Najważniejsza będzie mobilizacja swojego elektoratu.

Chociaż Duda już zapowiedział , że nigdy nie podpisze ustaw o podwyższeniu wieku emerytalnego i zmniejszeniu programu 500+. Kandydat lewicowej Platformy Obywatelskiej w wyborach prezydenckich Rafał Trzaskowski takiej jasnej deklaracji nie złożył. I trudno się dziwić. Wielu polityków PO mówi , że jak dojdą do władzy to podniosą wiek emerytalny.

W czasach Internetu wszystkie antypolskie kłamstwa Żydów są natychmiast nagłaśniane w Polsce. Polscy politycy nie mogą zamieść tych spraw pod dywan. A dla nich byłoby to najwygodniejsze.

A może te żydowskie ataki mają związek z antypolską Ustawą 447 ? Nie jest przecież tajemnicą , że Żydzi chcą takich władz w Polsce , które wypłacą im wielomiliardowe odszkodowania. https://asnews.pl/polskanews/amerykanska-ustawa-447-czy-senator-tammy-baldwin-i-organizacje-zydowskie-chca-zniszczyc-finansowo-polske/

Kalkulacja prezesa.

Dla prawicy najkorzystniejszy wariant to wygrana Dudy w I turze. Ale tu trzeba zdobyć ponad 50 procent głosów. To mało prawdopodobne. Prezes Kaczyński chyba w to wierzy , bo wysłał do pomocy prezydentowi Dudzie swoje wielkie gwiazdy czyli Beatę Szydło i Joachima Brudzińskiego.

Decyzja Konfederacji.

Konfederacja będzie rozdawać karty w II turze wyborów prezydenckich. Czy na pewno nie zagłosują na kandydata lewicy ? Czy zagłosują na Dudę ? To wątpliwe.

Elektorat konfederatów uważa , że PiS i Duda klęczą przed Żydami i nie chcą ustawy anty 447 . To może mieć kluczowe znaczenie. Czyli Żydzi atakując Polskę zniechęcają wielu ludzi o poglądach narodowych do głosowania na Dudę . To pośredni udział w polskich wyborach.

Poseł Konfederacji , Jacek Wilk , powiedział , że : “w II turze wyborów prezydenckich trzeba będzie zagryżć zęby i zagłosować na Trzaskowskiego“. To szok na prawicy. Przecież Rafał Trzaskowski jest radykalnym lewicowcem , który dostał kilkaset tysięcy dolarów na studia podyplomowe w Oxfordzie od Sorosa , jednego z najbogatszych lewicowych Żydów na świecie.

W ostatnich wyborach parlamentarnych na Konfederację zagłosowało 1 milion 300 tysięcy wyborców. Co zrobi Janusz Korwin-Mikke ? To chyba będzie jego ostatnia wielka polityczna gra ze względu na wiek. Czy jego prorosyjskie wypowiedzi to tylko blef ?

Liderzy Konfederacji. Pierwszy z prawej to Krzysztof Bosak.

Narodowiec Krzysztof Bosak – kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich – złożył , w połowie czerwca 2020 roku , jasną deklarację , że : “w drugiej turze wyborów prezydenckich Konfederacja na pewno nie poprze Rafała Trzaskowskiego”. Konfederacja prawdopodobnie nie poprze żadnego z dwóch kandydatów , a jej wyborcy poprą częściowo Dudę , Trzaskowskiego albo nikogo.

Rosyjskie interesy w Polsce.

Rosja i Izrael. Wielkie wspólne interesy.

A w tle tego całego zamieszania wokół wyborów w Polsce są ludzie Putina. Jest ich mnóstwo w Polsce i Izraelu. Działają cicho z tylnego siedzenia. Historia ostatnich stu lat pokazuje , że są bardzo skuteczni.

Wyniki wyborów prezydenckich.

Wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich 28 czerwca 2020 roku :

Andrzej Duda ——————– 43,50 procent głosów , 8 mln 450 tysięcy

Rafał Trzaskowski ————- 30,46 procent głosów , 5 mln 917 tysięcy

Szymon Hołownia ————– 13,87 procent głosów , 2 mln 693 tysiące

Krzysztof Bosak —————— 6,87 procent głosów , 1 mln 317 tysięcy

Na Krzysztofa Bosaka zagłosowało dokładnie tyle samo wyborców , co 9 miesięcy wcześniej w wyborach parlamentarnych na Konfederację , czyli nie powiększyli swojego elektoratu.

Zgodnie z przewidywaniami Konfederacja oficjalnie poinformowała , że w drugiej turze wyborów prezydenckich nie poprze żadnego z dwóch kandydatów.

Duda wygrywa.

Andrzej Duda wygrywa wybory prezydenckie w Polsce. W drugiej turze ( 12 lipca 2020 r.) pokonał Rafała Trzaskowskiego.

© ( MARB )

One thought on “Czy Żydzi i Konfederacja przeszkodzą w reelekcji prezydenta Dudy ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.