Czy Żydzi i Konfederacja przeszkodzą w reelekcji prezydenta Dudy ?

Wybory prezydenckie w Polsce odbędą się pod koniec czerwca 2020 roku. Reelekcja prezydenta Dudy zależy pośrednio od Żydów Izraela i USA oraz bezpośrednio od prawicowej partii Konfederacja. A w tle pociągający za sznurki ludzie Putina w Polsce i Izraelu .

Prezydenci Polski i Izraela : Andrzej Duda i Reuwen Riwlin.
27 stycznia 2020 roku.

Kłamstwa prezydenta Izraela.

W 75 rocznicę wyzwolenia niemieckiego obozu śmierci w Auschwitz prezydent Izraela Riwlin powiedział : ” Wielu Polaków pomogło Niemcom mordować Żydów „. Te skandaliczne i kłamliwe słowa padły podczas spotkania z polskim prezydentem. Andrzej Duda nie zareagował. Dramat. Podobnie było wcześniej. Brak reakcji Dudy na podobne kłamstwa członków izraelskiego rządu i wpływowych środowisk żydowskich w USA może mieć wpływ na wybory prezydenckie w Polsce.

Żydzi w sowieckim aparacie terroru.

A jak było naprawdę w czasie wojny ? To Żydzi brali masowy udział w sowieckim aparacie terroru przeciw Polakom. W latach 1939 – 1941 i od 1945 roku śmierć z rąk sowiecko-żydowskich poniosło około 1 milion Polaków. Jeżeli Polacy zabijali Żydów , po 22 czerwca 1941 roku , to była zemsta za śmierć najbliższych z rąk zbrodniczej NKWD. Były to nieliczne przypadki. https://asnews.pl/historia/17-wrzesnia-1939-rok-sowiecko-zydowski-noz-w-plecy/

Dlaczego prezydent Duda nie mówi głośno o tak oczywistych faktach stronie żydowskiej ? Prawda boli , ale trudno . I ten brak odwagi lub kalkulacja polityczna może przyczynić się do jego przegranej w wyborach.

Kalkulacje wyborcze.

Prezydent Duda nie chce drażnić Żydów , bo to potęga finansowa i medialna na świecie. Ale w ten sposób zraża do siebie wielu polskich wyborców prawicy. Sondaże kilku pracowni są zgodne , że w II turze wyborów o wygranej zadecyduje kilkaset tysięcy głosów. A może i mniej. To będzie pojedynek Duda kontra cała lewicowa opozycja. Programy kandydatów nie będą miały żadnego znaczenia. Najważniejsza będzie mobilizacja swojego elektoratu.

Chociaż Duda już zapowiedział , że nigdy nie podpisze ustaw o podwyższeniu wieku emerytalnego i zmniejszeniu programu 500+. Kandydat lewicowej Platformy Obywatelskiej w wyborach prezydenckich Rafał Trzaskowski takiej jasnej deklaracji nie złożył. I trudno się dziwić. Wielu polityków PO mówi , że jak dojdą do władzy to podniosą wiek emerytalny.

W czasach Internetu wszystkie antypolskie kłamstwa Żydów są natychmiast nagłaśniane w Polsce. Polscy politycy nie mogą zamieść tych spraw pod dywan. A dla nich byłoby to najwygodniejsze.

A może te żydowskie ataki mają związek z antypolską Ustawą 447 ? Nie jest przecież tajemnicą , że Żydzi chcą takich władz w Polsce , które wypłacą im wielomiliardowe odszkodowania. https://asnews.pl/polskanews/amerykanska-ustawa-447-czy-senator-tammy-baldwin-i-organizacje-zydowskie-chca-zniszczyc-finansowo-polske/

Kalkulacja prezesa.

Dla prawicy najkorzystniejszy wariant to wygrana Dudy w I turze. Ale tu trzeba zdobyć ponad 50 procent głosów. To mało prawdopodobne. Prezes Kaczyński chyba w to wierzy , bo wysłał do pomocy prezydentowi Dudzie swoje wielkie gwiazdy czyli Beatę Szydło i Joachima Brudzińskiego.

Decyzja Konfederacji.

Konfederacja będzie rozdawać karty w II turze wyborów prezydenckich. Czy na pewno nie zagłosują na kandydata lewicy ? Czy zagłosują na Dudę ? To wątpliwe.

Elektorat konfederatów uważa , że PiS i Duda klęczą przed Żydami i nie chcą ustawy anty 447 . To może mieć kluczowe znaczenie. Czyli Żydzi atakując Polskę zniechęcają wielu ludzi o poglądach narodowych do głosowania na Dudę . To pośredni udział w polskich wyborach.

Poseł Konfederacji , Jacek Wilk , powiedział , że : „w II turze wyborów prezydenckich trzeba będzie zagryżć zęby i zagłosować na Trzaskowskiego„. To szok na prawicy. Przecież Rafał Trzaskowski jest radykalnym lewicowcem , który dostał kilkaset tysięcy dolarów na studia podyplomowe w Oxfordzie od Sorosa , jednego z najbogatszych lewicowych Żydów na świecie.

W ostatnich wyborach parlamentarnych na Konfederację zagłosowało 1 milion 300 tysięcy wyborców. Co zrobi Janusz Korwin-Mikke ? To chyba będzie jego ostatnia wielka polityczna gra ze względu na wiek. Czy jego prorosyjskie wypowiedzi to tylko blef ?

Liderzy Konfederacji. Pierwszy z prawej to Krzysztof Bosak.

Narodowiec Krzysztof Bosak – kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich – złożył , w połowie czerwca 2020 roku , jasną deklarację , że : „w drugiej turze wyborów prezydenckich Konfederacja na pewno nie poprze Rafała Trzaskowskiego”. Konfederacja prawdopodobnie nie poprze żadnego z dwóch kandydatów , a jej wyborcy poprą częściowo Dudę , Trzaskowskiego albo nikogo.

Rosyjskie interesy w Polsce.

Rosja i Izrael. Wielkie wspólne interesy.

A w tle tego całego zamieszania wokół wyborów w Polsce są ludzie Putina. Jest ich mnóstwo w Polsce i Izraelu. Działają cicho z tylnego siedzenia. Historia ostatnich stu lat pokazuje , że są bardzo skuteczni.

Wyniki wyborów prezydenckich.

Wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich 28 czerwca 2020 roku :

Andrzej Duda ——————– 43,50 procent głosów , 8 mln 450 tysięcy

Rafał Trzaskowski ————- 30,46 procent głosów , 5 mln 917 tysięcy

Szymon Hołownia ————– 13,87 procent głosów , 2 mln 693 tysiące

Krzysztof Bosak —————— 6,87 procent głosów , 1 mln 317 tysięcy

Na Krzysztofa Bosaka zagłosowało dokładnie tyle samo wyborców , co 9 miesięcy wcześniej w wyborach parlamentarnych na Konfederację , czyli nie powiększyli swojego elektoratu.

Zgodnie z przewidywaniami Konfederacja oficjalnie poinformowała , że w drugiej turze wyborów prezydenckich nie poprze żadnego z dwóch kandydatów.

Duda wygrywa.

Andrzej Duda wygrywa wybory prezydenckie w Polsce. W drugiej turze ( 12 lipca 2020 r.) pokonał Rafała Trzaskowskiego.

© ( MARB )

4 thoughts on “Czy Żydzi i Konfederacja przeszkodzą w reelekcji prezydenta Dudy ?

  1. I seriously love your site.. Very nice colors & theme. Did
    you make this site yourself? Please reply back as I’m attempting
    to create my own personal blog and would like to learn where you got this from or exactly what the
    theme is called. Appreciate it! asmr 0mniartist

Comments are closed.