Duda vs Trzaskowski. Zadecyduje Internet.

Od wielu lat to właśnie Internet ma decydujący głos w wyborach politycznych na świecie. Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie w Polsce w 2015 roku dzięki Internetowi. Wtedy nie było pluralizmu medialnego. Wszystkie główne telewizje i radia w Polsce były pod kontrolą polityków Platformy Obywatelskiej i SLD. A mimo to , przegrali.

Duda czy Trzaskowski ?

Podobnie było w USA w 2016 roku. Lewicowe telewizje , z CNN na czele , popierające Hilary Clinton dawały jej w swoich sondażach 70 procent poparcia na 3 dni przed wyborami. A niezależny Internet postawił na Donalda Trumpa , który wygrał i został prezydentem USA. Internet to potęga.

W Internecie przewaga Trzaskowskiego.

Dzisiaj , w 2020 roku , wydaje się , że to właśnie Platforma Obywatelska (Koalicja Obywatelska) lepiej odrobiła zadanie domowe. Dominują w Internecie. Na lewicowych portalach nie możliwości swobodnego komentowania przez prawicowych internautów. Jest ograniczona cenzura.

Za to na prawicowych jest nieograniczony pluralizm i swoboda komentowania. Cieszący się dużą popularnością portal tygodnika „DoRzeczy” jest dzisiaj opanowany przez wpisy lewicowych wyborców Trzaskowskiego. Podobnie w mediach społecznościowych.

Platforma Obywatelska zlekceważyła Internet 5 lat temu. Wtedy dominacja prawicy była olbrzymia. Dzisiaj wielu z tych ideowych ludzi , którzy wtedy pomogli Dudzie , nie angażuje się w wybory prezydenckie w Internecie. Zraziły ich regionalne struktury PiS , które nie były zainteresowane dalszą współpracą. Żalili się na PiS w mediach społecznościowych.

Dziennikarz Tygodnika „DoRzeczy” – Piotr Gociek – napisał absurdalny artykuł , że to nie Internet pomógł wygrać Dudzie w 2015 roku. Chciałoby się zapytać Goćka , to kto pomógł ? TVP kontrolowane wtedy przez Platformę i SLD czy może telewizja TVN i radio Zet ?

Kto będzie się śmiał w lipcu 2020 roku ?

Wychodzi na to , że to Rafał Trzaskowski może wygrać te wybory. Internet to lustro prawdy. A tam „szaleją” ludzie Trzaskowskiego. Prawica jest w defensywie. Jakby była zmęczona , a TVP i TVP INFO to trochę za mało , aby pokonać Trzaskowskiego.

Gigantyczna mobilizacja dużych miast.

Trwa gigantyczna mobilizacja wyborców Trzaskowskiego w dużych miastach. Jak powiedział jeden z nich : „w Warszawie , to nawet ciężko chorych będą przynosić na noszach do lokali wyborczych”.

Chyba , że rozżaleni wyborcy Kosiniaka-Kamysza z PSL nie poprą Trzaskowskiego w II turze wyborów. Wtedy to nawet Internet i wielka mobilizacja dużych miast nie pomoże…

Na razie trwa wielka „próba sił” sondażowni. W zależności od ich powiązań politycznych dają niewielką wygraną „swoim” kandydatom w II turze wyborów. W jednym są zgodne : to będzie minimalne zwycięstwo Dudy lub Trzaskowskiego.

https://asnews.pl/polskanews/czy-zydzi-i-konfederacja-przeszkodza-w-reelekcji-prezydenta-dudy/

———————————————————————————————————————–

Wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich 28 czerwca 2020 roku :

Andrzej Duda ———————— 43,50 procent głosów , 8 mln 450 tysięcy głosów

Rafał Trzaskowski —————— 30,46 procent głosów , 5 mln 917 tysięcy głosów

Duda wygrywa.

Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie. Zadecydowało zwycięstwo w drugiej turze.

Andrzej Duda —————– 51,03 procent głosów , 10 mln 440 tysięcy głosów

Rafał Trzaskowski ———– 48,97 procent głosów , 10 mln 018 tysięcy głosów

Andrzej Duda – kandydat PIS – wygrał wybory , mimo , że PIS poniósł klęskę w Internecie. To ostatni dzwonek alarmowy. Nie można lekceważyć Sieci. Następnym razem może już się nie udać.

© ( MARB )

3 thoughts on “Duda vs Trzaskowski. Zadecyduje Internet.

  1. Our GTA 5 Overworked and Cheats online is completely free and anyone can usefulness it. You do not require to become debilitated your real currency anymore while buying the Virtual GTA 5 Fortune or Position which you habituated to to suborn from ROCKSTAR Event or from any third ball and may many times you got scammed alongside these Spondulix and RP seller. http://www.googlep10.com

Comments are closed.