Trzaskowski. Początek. Kto za nim stoi ?

Wybory prezydenckie w Polsce to kolejna wielka bitwa między prawicą a lewicą. Początek lata 2020 roku będzie bardzo gorący. Kandydatem prawicy jest Andrzej Duda. To urzędujący prezydent Polski z sondażowym poparciem ponad 40 procentowym. Jest faworytem. Jego największym rywalem jest Rafał Trzaskowski. To kandydat lewicowej Platformy Obywatelskiej. Popiera go cała polska lewica oraz postkomuniści z byłej PZPR.

Trzaskowski i Jaruzelski.

Życiorys oraz dokonania Andrzeja Dudy są powszechnie znane. Tu nie ma żadnych zaskoczeń czy niedomówień. Wszystko jest przejrzyste. Inaczej to wygląda u Trzaskowskiego. Mnóstwo jest znaków zapytania w jego życiorysie oraz dużo niejasnych powiązań finansowych.

Kim jest naprawdę Trzaskowski ?

Trzaskowski pochodzi z komunistycznej rodziny. Jego matka to TW Justyna , czyli tajna współpracowniczka komunistycznej bezpieki. Ojciec był muzykiem. Ukończył bardzo łatwe studia na Uniwersytecie – Wydział Nauk Politycznych , czyli z wykształcenia jest politologiem. Ma skrajnie lewicowe poglądy i jest wielkim zwolennikiem ideologii LGBT. Mówi pozytywnie o prosowieckiej PZPR i Jaruzelskim. Jest wiceprzewodniczącym lewicowej Platformy Obywatelskiej i prezydentem Warszawy.

Soros finansuje Trzaskowskiego.

I tu mamy pierwszą niepokojącą informację w jego życiorysie. George Soros – lewicowy miliarder o żydowskim pochodzeniu – opłacił Trzaskowskiemu podyplomowe stypendium w Oxfordzie, który pochwalił się tym w mediach. To są setki tysięcy dolarów za naukę , zakwaterowanie , żywienie i wydatki . Dlaczego Soros wybrał właśnie Trzaskowskiego ? Kto był pośrednikiem w tej transakcji ? Co w zamian, bo przecież nie daje się komuś prawie milion dolarów tak bez powodu ? Zawsze oczekuje się rewanżu. Nawet za kilkanaście lat. Mnóstwo znaków zapytania.

Soros i Michnik.
Głębokie wzajemne spojrzenie w oczy i bezgraniczne zaufanie.

Odpowiedż jest bardzo prosta. Soros dąży do likwidacji państw narodowych w Europie. Chce sprowadzić 100 milionów muzułmańskich emigrantów , którzy wspólnie z ideologią LGBT mają stworzyć „nowy porządek” w Europie czyli przejęcie kontroli nad Europą przez kilku lewackich miliarderów, z Sorosem na czele. Ten plan może się udać tylko wtedy, jeżeli ludzie opłacani przez Sorosa przejmą kluczowe stanowiska w swoich krajach i osłabią je poprzez sprowadzenie muzułmanów, zniszczenie kościoła katolickiego oraz zmianę prawa , w tym specjalne uprzywilejowane prawo dla ideologii LGBT.

Kolejna biała plama.

Kolejna biała plama w życiorysie Trzaskowskiego to Paryż. KTOŚ sfinansował mu stypendium w Instytucie Unii Europejskiej w Paryżu. Kolejne setki tysięcy euro niewiadomego pochodzenia.

Trzaskowski przeciw kościołowi katolickiemu.

Czy zwróciliście uwagę , że w marszach homoseksualistów i lesbijek w Polsce atakowano obrażano oraz poniżano kościół i polskich katolików. To był główny motyw tych marszów. Trzaskowski – uczestnik tych marszów – nigdy nie skrytykował tych skandalicznych zachowań i braku tolerancji dla innych. Zresztą jego dzieci nie chodzą na lekcje religii w szkole, a syna nie posłał do Pierwszej Komunii. To powinna być prywatna sprawa rodziny Trzaskowskich, a oni pochwalili się tym publicznie w mediach. To był jasny przekaz dla lewaków na Zachodzie.

Za co Legia Honorowa ?

Prezydent Francji – Hollande – socjalista i jednocześnie I sekretarz francuskiej partii socjalistycznej , przyznał Trzaskowskiemu w 2017 roku Order Narodowy Legii Honorowej. To najwyższe odznaczenie francuskie. Uzasadnienie było ogólne i nic nie mówiące, że Trzaskowski : ” ma wkład w rozwój relacji francusko – polskich”. Żadnych szczegółów. Po prostu rodzina socjalistów i lewaków w Europie lubi się wzajemnie dekorować orderami. Tusk też dostał mnóstwo orderów od Niemców. A twórca Legii Honorowej – cesarz Napoleon Bonaparte – widząc kto dostaje ten order to przewraca się w grobie.

Michnik i Smolar.

Najbardziej zaufanymi ludżmi Sorosa w Polsce są Adam Michnik i Aleksander Smolar . To oni mogli pomagać Trzaskowskiemu w jego karierze. Aleksander Smolar pochodzi z rodziny przedwojennych działaczy komunistycznych żydowskiego pochodzenia. Podobnie jak Michnik. W Polsce Ludowej jego ojciec był redaktorem naczelnym „Folks Sztyme”, a matka pracowała w KC PZPR, czyli w najważniejszym komunistycznym budynku w PRL.

Aleksander Smolar. Zawsze na tylnym siedzeniu.

Smolar jest obecnie prezesem zarządu lewicowej „Fundacji Batorego” z siedzibą w Warszawie. Fundacja została założona przez Sorosa i jest także obficie finansowana przez Sorosa. Wcześniej Smolar był działaczem komunistycznej PZPR i lewicowej Unii Wolności.

Może być problem.

Trzaskowski bardzo niechętnie mówi o początkach swojej kariery politycznej. Coś ukrywa. Nie chce wyjaśnić Polakom swoich powiązań pieniędzmi Sorosa .

Warszawa. Trzaskowski na czele marszu homoseksualistów i lesbijek.

Trzaskowski ma małe szanse na pokonanie prezydenta Dudy. Ale , gdyby zupełnie przypadkowo wygrał, to możemy mieć duży problem w Polsce. Wtedy ważne decyzje odnośnie naszego kraju może konsultować w Berlinie i Paryżu , a nie w Warszawie. To byłby dramat , gdyby z lewakiem Macronem konsultował decyzje personalne w polskim Ministerstwie Obrony Narodowej. A prezydent Francji chce ograniczać znaczenie NATO kosztem jakieś armii europejskiej , ku wielkiej aprobacie Putina.

Trzaskowski przeciw polskim strategicznym inwestycjom.

Wielkim ostrzeżeniem dla naszych narodowych interesów jest pogląd Trzaskowskiego, że nowe olbrzymie lotnisko w centrum Polski czyli Centralny Port Komunikacyjny jest niepotrzebny , skoro jest lotnisko w Berlinie. Naprawdę to powiedział. Tak uważają też Niemcy, dla których będzie to poważna konkurencja w transporcie międzynarodowym. Przekop Mierzei Wiślanej uważa za niepotrzebną inwestycję. Tak samo uważa też Rosja, dla której jest to zagrożenie jej interesów. Czyli Trzaskowski otwartym tekstem broni strategicznych interesów naszych sąsiadów. To głupota czy może przemyślana taktyka postępowania ? Obawiam się , że to drugie.

Wojna na górze.

Wybór Trzaskowskiego na prezydenta Polski to może być katastrofa dla naszego kraju, bo fatalna konstytucja z 1997 roku pozwala wetować prezydentowi wszystkie ustawy. To może doprowadzić do paraliżu pracy rządu. Grozi nam „wojna atomowa” na górze. Ku uciesze Moskwy , Berlina , Paryża i całego lewactwa. Tak absurdalnego ustroju „kanclersko – prezydenckiego” nie ma żaden kraj w Europie. Po ewentualnym wyborze Trzaskowskiego na prezydenta Polski możemy mieć gigantyczny chaos w Polsce. Soros już mrozi szampana.

Wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich 28 czerwca 2020 roku :

Andrzej Duda ——————————- 43,50 procent głosów , 8 mln 450 tysięcy

Rafał Trzaskowski ————————- 30,46 procent głosów , 5 mln 917 tysięcy

Andrzej Duda wygrywa !

Andrzej Duda wygrywa drugą turę wyborów prezydenckich ! To sukces Polski i Polaków. Wielka mobilizacja prawej strony sceny politycznej dała zwycięstwo. Polska uniknęła najgorszego scenariusza.

https://asnews.pl/polskanews/czy-zydzi-i-konfederacja-przeszkodza-w-reelekcji-prezydenta-dudy/

© ( MARB )