Trzaskowski. Początek. Kto za nim stoi ?

Wybory prezydenckie w Polsce to kolejna wielka bitwa między prawicą a lewicą. Początek lata 2020 roku będzie bardzo gorący. Kandydatem prawicy jest Andrzej Duda. To urzędujący prezydent Polski z sondażowym poparciem ponad 40 procentowym. Jest faworytem. Jego największym rywalem jest Rafał Trzaskowski. To kandydat lewicowej Platformy Obywatelskiej. Popiera go cała polska lewica oraz postkomuniści z byłej PZPR.

Trzaskowski i Jaruzelski.

Życiorys oraz dokonania Andrzeja Dudy są powszechnie znane. Tu nie ma żadnych zaskoczeń czy niedomówień. Wszystko jest przejrzyste. Inaczej to wygląda u Trzaskowskiego. Mnóstwo jest znaków zapytania w jego życiorysie oraz dużo niejasnych powiązań finansowych.

Kim jest naprawdę Trzaskowski ?

Trzaskowski pochodzi z komunistycznej rodziny. Jego matka to TW Justyna , czyli tajna współpracowniczka komunistycznej bezpieki. Ojciec był muzykiem. Ukończył bardzo łatwe studia na Uniwersytecie – Wydział Nauk Politycznych , czyli z wykształcenia jest politologiem. Ma skrajnie lewicowe poglądy i jest wielkim zwolennikiem ideologii LGBT. Mówi pozytywnie o prosowieckiej PZPR i Jaruzelskim. Jest wiceprzewodniczącym lewicowej Platformy Obywatelskiej i prezydentem Warszawy.

Soros finansuje Trzaskowskiego.

I tu mamy pierwszą niepokojącą informację w jego życiorysie. George Soros – lewicowy miliarder o żydowskim pochodzeniu – opłacił Trzaskowskiemu podyplomowe stypendium w Oxfordzie. Pochwalił się tym publicznie. To są setki tysięcy dolarów za naukę , zakwaterowanie , żywienie i wydatki . Dlaczego Soros wybrał właśnie Trzaskowskiego ? Kto był pośrednikiem w tej transakcji ? Co w zamian , bo przecież nie daje się komuś prawie milion dolarów tak bez powodu ? Zawsze oczekuje się rewanżu. Nawet za kilkanaście lat.

Soros i Michnik.
Głębokie wzajemne spojrzenie w oczy i bezgraniczne zaufanie.

Odpowiedż jest bardzo prosta. Soros dąży do likwidacji państw narodowych w Europie. Chce sprowadzić 100 milionów muzułmańskich emigrantów , którzy wspólnie z ideologią LGBT mają stworzyć “nowy ład” w Europie czyli przejęcie kontroli nad Europą przez kilku lewackich miliarderów , z Sorosem na czele. Ten plan może się udać tylko wtedy , jeżeli ludzie opłacani przez Sorosa przejmą kluczowe stanowiska w swoich krajach i osłabią je poprzez sprowadzenie muzułmanów , zniszczenie kościoła katolickiego oraz zmianę prawa , w tym specjalne uprzywilejowane prawo dla ideologii LGBT.

Kolejna biała plama.

Kolejna biała plama w życiorysie Trzaskowskiego to Paryż. KTOŚ sfinansował mu stypendium w Instytucie Unii Europejskiej w Paryżu. Kolejne setki tysięcy euro niewiadomego pochodzenia.

Trzaskowski przeciw kościołowi katolickiemu.

Czy zwróciliście uwagę , że w marszach homoseksualistów i lesbijek w Polsce atakowano , obrażano oraz poniżano kościół i polskich katolików. To był główny motyw tych marszów. Trzaskowski – uczestnik tych marszów – nigdy nie skrytykował tych skandalicznych zachowań i braku tolerancji dla innych. Zresztą jego dzieci nawet nie chodzą na lekcje religii w szkole , a syna nie posłał do Pierwszej Komunii. Pochwalił się tym w mediach. Po co ?

Za co Legia Honorowa ?

Prezydent Francji – Hollande – socjalista i jednocześnie I sekretarz francuskiej partii socjalistycznej , przyznał Trzaskowskiemu w 2017 roku Order Narodowy Legii Honorowej. To najwyższe odznaczenie francuskie. Uzasadnienie było ogólne i nic nie mówiące , że Trzaskowski : ” ma wkład w rozwój relacji francusko – polskich”. Żadnych szczegółów. Po prostu rodzina socjalistów i lewaków w Europie lubi się wzajemnie dekorować orderami. Tusk też dostał mnóstwo orderów od Niemców. A twórca Legii Honorowej – cesarz Napoleon Bonaparte – widząc kto dostaje ten order to przewraca się w grobie.

Michnik i Smolar.

Najbardziej zaufanymi ludżmi Sorosa w Polsce są Adam Michnik i Aleksander Smolar . To oni mogli pomagać Trzaskowskiemu w jego karierze. Aleksander Smolar pochodzi z rodziny przedwojennych działaczy komunistycznych żydowskiego pochodzenia. Podobnie jak Michnik. W Polsce Ludowej jego ojciec był redaktorem naczelnym “Folks Sztyme” , a matka pracowała w KC PZPR , czyli w najważniejszym komunistycznym budynku w PRL.

Aleksander Smolar. Zawsze na tylnym siedzeniu.

Smolar jest obecnie prezesem zarządu lewicowej “Fundacji Batorego” , która została założona przez Sorosa i jest także finansowana przez Sorosa. Wcześniej Smolar był działaczem komunistycznej PZPR i lewicowej Unii Wolności.

Może być problem.

Trzaskowski bardzo niechętnie mówi o początkach swojej kariery politycznej. Coś ukrywa. Nie chce wyjaśnić Polakom swoich powiązań pieniędzmi Sorosa .

Warszawa. Trzaskowski na czele marszu homoseksualistów i lesbijek.

Trzaskowski ma małe szanse na pokonanie prezydenta Dudy. Ale , gdyby zupełnie przypadkowo wygrał , to możemy mieć duży problem w Polsce. Wtedy ważne decyzje odnośnie naszego kraju może konsultować w Berlinie i Paryżu , a nie w Warszawie. To byłby dramat , gdyby z lewakiem Macronem konsultował decyzje personalne w polskim Ministerstwie Obrony Narodowej. A prezydent Francji chce ograniczać znaczenie NATO kosztem jakieś armii europejskiej , ku wielkiej aprobacie Putina.

Trzaskowski przeciw polskim strategicznym inwestycjom.

Wielkim ostrzeżeniem jest jego pogląd , że nowe olbrzymie lotnisko w centrum Polski czyli Centralny Port Komunikacyjny nie jest potrzebny , skoro jest lotnisko w Berlinie. Naprawdę to powiedział. Tak uważają też Niemcy , dla których może to być poważna konkurencja. Przekop Mierzei Wiślanej uważa za niepotrzebną inwestycję. Tak samo uważa też Rosja , dla której jest to zagrożenie jej interesów. Czyli Trzaskowski otwartym tekstem broni strategicznych interesów naszych sąsiadów. To głupota czy może przemyślana taktyka postępowania ? Obawiam się , że to drugie.

Wojna na górze.

Wybór Trzaskowskiego na prezydenta Polski to może być katastrofa dla naszego kraju , bo fatalna konstytucja z 1997 roku pozwala wetować prezydentowi wszystkie ustawy. To może doprowadzić do paraliżu pracy rządu. Grozi nam “wojna atomowa” na górze. Ku uciesze Moskwy , Berlina , Paryża i całego lewactwa.

Tak absurdalnego ustroju “kanclersko – prezydenckiego” nie ma żaden kraj w Europie. Po ewentualnym wyborze Trzaskowskiego na prezydenta Polski będziemy mieć gigantyczny chaos w Polsce. Soros już mrozi szampana.

Wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich 28 czerwca 2020 roku :

Andrzej Duda ——————————- 43,50 procent głosów , 8 mln 450 tysięcy

Rafał Trzaskowski ————————- 30,46 procent głosów , 5 mln 917 tysięcy

Andrzej Duda wygrywa !

Andrzej Duda wygrywa drugą turę wyborów prezydenckich ! To sukces Polski i Polaków. Wielka mobilizacja prawej strony sceny politycznej dała zwycięstwo. Polska uniknęła najgorszego scenariusza.

https://asnews.pl/polskanews/czy-zydzi-i-konfederacja-przeszkodza-w-reelekcji-prezydenta-dudy/

© ( MARB )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.