Ustawa 447. Żydowski miecz nad Polską.

Antypolska , amerykańska Ustawa 447 , to wielkie zagrożenie dla Polski. Szacunkowo mówi się o kwocie 250 miliardów dolarów. Takie gigantyczne pieniądze chcą wymusić od Polski wpływowe organizacje żydowskie w USA przy pomocy rządu USA . To ma być odszkodowanie za przedwojenne tak zwane bezspadkowe mienie żydowskie w Polsce. Zresztą w większości zniszczone przez Niemców. To skandaliczna sprawa , bo zgodnie z polskim i amerykańskim prawem , gdy nie ma spadkobierców, majątek przechodzi na własność państwa.

Polska była jedną z głównych ofiar hitlerowskich Niemiec i w przeciwieństwie do wielu krajów Europy nie kolaborowała z Niemcami. Polska jako jedyny kraj nie otrzymała od Niemiec odszkodowania za zrównanie z ziemią polskich miast i zabicie kilku milionów Polaków.

Protesty w Polsce przeciwko bezprawnym żydowskim roszczeniom.

Senator Tammy Baldwin w antypolskiej akcji.

Potężne żydowskie organizacje w USA wybrały , po starannej selekcji , senator Tammy Baldwin do prowadzenia Ustawy 447 w Kongresie USA. Wybór nie był przypadkowy. Senator demokratów Tammy Baldwin ma pochodzenie żydowskie. Jej dziadek ze strony matki był Żydem ( syn imigrantów z Rosji i Niemiec ). Pani senator jest pierwszą oficjalną lesbijką – członkiem senatu USA. Miała trudne dzieciństwo ponieważ wychowywali ją dziadkowie z powodu choroby psychicznej jej matki. Piszę o tym , ponieważ pani senator często mówi o tym w wywiadach. W Polsce raczej nie ujawnia się takich smutnych informacji rodzinnych.

Tammy Baldwin – senator Partii Demokratycznej USA .

To ona jest oficjalnie autorem Ustawy 447 . Chociaż powszechnie wiadomo , że Ustawę napisały organizacje żydowskie. Senator Baldwin lobbowała bardzo intensywnie wśród senatorów i kongresmenów USA to przyjęcia tej dziwnej ustawy. Pomagał jej senator Marco Rubio – syn kubańskich emigrantów. Ustawa 447 została przyjęta w 2018 roku przez Senat i Izbę Reprezentanów USA. Podpisał ją prezydent Trump.

Bezprawna amerykańska Ustawa 447.

Ustawa 447 jest bezprawna i absurdalna , bo według niej majątek żydowski po nie żyjących już właścicielach mają przejmować organizacje żydowskie w USA ( ?!). Zgodnie z polskim i amerykańskim prawem , gdy nie ma spadkobierców , majątek przechodzi na własność państwa. A to byli polscy Żydzi. Mieli polskie obywatelstwo. Wszyscy polscy prawnicy są zgodni , że amerykańska Ustawa 447 nie ma mocy prawnej w Polsce, czyli teoretycznie ta Ustawa nam nie zagraża i nie zapłacimy żydowskim organizacjom w USA 250 miliardów dolarów odszkodowań za żydowskie mienie bezspadkowe.

Zresztą , tak na marginesie , duża część tych żydowskich nieruchomości nie była całkowicie spłacona w polskich bankach, bo to były wieloletnie kredyty. A dokumentacja bankowa została zniszczona w czasie wojny. Znaczna część żydowskiego majątku była wcześniej bezprawnie odebrana polskim bohaterskim powstańcom listopadowym 1830 roku i styczniowym 1863 roku, których wysłano do syberyjskich łagrów.

Realne zagrożenie finansowe Polski.

W rzeczywistości Ustawa 447 zagraża Polsce . Organizacje żydowskie mają ogromny wpływ na politykę zagraniczną USA. Zmusić do zapłaty mogą środkami politycznymi i gospodarczymi. Tą metodą Amerykanie zmusili Szwajcarię do ujawnienia i zwrotu setek milionów dolarów z dawnych żydowskich kont w szwajcarskich bankach. Presja na polskie władze będzie coraz większa. Żydzi nie odpuszczą, bo to jest gigantyczna kasa do zagarnięcia.

Kłamliwa akcja antypolska : Polska rzekomo odpowiedzialna za Holocaust.

Żeby wydusić od Polaków miliardy dolarów pod pozorem odszkodowań za Holocaust w postaci mienia bezspadkowego, co starają się robić żydowskie organizacje w USA , trzeba Polakom i Polsce przypisać odpowiedzialność za Holocaust. Żydzi chcą uzasadnić roszczenia na kłamliwej zasadzie, że : “nie wolno dopuścić, żeby zbrodniarz (Polska) dziedziczył po swojej ofierze (Żydach)”. Trzeba ustawić Polskę w roli zbrodniarza, żeby mieć uzasadnienie dla Ustawy 447.

Co jakiś czas w prasie amerykańskiej lub izraelskiej ukazują się artykuły kłamliwie oskarżające Polaków o zamordowanie trzech milionów Żydów w czasie II wojny światowej. Polskie władze oficjalnie protestują , ale to nic nie daje. Autorzy takich artykułów , często o żydowskich korzeniach , twierdzą cynicznie, że : “zostali żle zrozumiani” albo, że : “kontrowersyjne zdania zostały wyjęte z kontekstu , a oni wcale nie mieli na myśli tego , co wprost napisali”. Ale osiągają swój główny cel , czyli oddziaływują na podświadomość milionów ludzi na świecie , którzy mają kojarzyć Polaków i Polskę z winą za mordowanie Żydów. To nie jest przypadek lub ignorancja piszących te brednie. Ta podstępna i znakomicie przygotowana antypolska operacja środowisk żydowskich jest przygotowaniem światowej opinii publicznej na ostateczny żydowski atak w postaci Ustawy 447. A ten kto protestuje, jest antysemitą.

“Dalej jest noc” , czyli dalej wielka manipulacja.

Historyk Instytutu Pamięci Narodowej , Tomasz Domański , w swojej recenzji książki “Dalej jest noc”. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski(2018 rok) zarzucił Janowi Grabowskiemu , Barbarze Engelking i innym współautorom książki pomijanie ważnych informacji żródłowych , tendencyjną selekcję materiału , “przycinanie” żródeł , stawianie fałszywych tez oraz liczne błędy faktograficzne i interpretacyjne. Dla przykładu , Grabowski w rozdziale “Powiat węgrowski” rozmywa odpowiedzialność Niemców za Holokaust. Terminu “mordercy Żydów” w stosunku do Niemców używa zaledwie dwukrotnie. Natomiast dziewiętnastokrotnie w stosunku do Polaków. Jak zauważa Domański : “u Grabowskiego emocje i publicystyczna ornamentyka systematycznie biorą górę na wymogami naukowej rzetelności”.

Prezes IPN dr. Jarosław Szarek powiedział w TVP Info : „Niestety, autorzy [książki „Dalej jest noc”] dokonali manipulacji na źródłach, a ich skala jest zatrważająca. Profesorowie, którzy się z tym zetknęli byli jednego zdania, że z taką skalą manipulacji, nierzetelności, nie mieliśmy do czynienia od lat 50-tych. Ta praca trwała wiele miesięcy, ponieważ poszliśmy tą drogą, którą szli autorzy tej książki. Dotarliśmy do tych samych źródeł i zweryfikowaliśmy je”. (Zrobił to Tomasz Domański – “Korekta obrazu ?” 2019 i “Korekty ciąg dalszy” 2020).

W książce „Dalej jest noc” autorzy stawiają fałszywą tezę, że w czasie II wojny światowej „dwóch spośród każdych trzech Żydów poszukujących ratunku zginęło – najczęściej za sprawą swoich polskich sąsiadów, chrześcijan”.
Dobrego imienia Polski broni nieustannie Fundacja Reduta Dobrego Imienia z jej prezesem Maciejem Świrskim. Fundacja Reduta Dobrego Imienia ( RDI ) wezwała Jana Grabowskiego do “zaprzestania szkalowania Narodu Polskiego“. W oświadczeniu RDI, podpisanym przez 134 polskich naukowców, czytamy , że : „Działalność Jana Grabowskiego nie tylko nie przyczynia się do poznania prawdy, ale jest też rozsadnikiem kłamstwa w międzynarodowym życiu publicznym i naukowym, a więc jest sprzeczna z powołaniem naukowca”.

Jan Grabowski zręcznie unika dyskusji z polskimi historykami, którzy w swoich pracach wykazali mu historyczne łgarstwa, ucieka też przed koniecznością zmierzenia się z twardymi faktami historycznymi i dowodami. Cała jego retoryka „historyczna” pozostaje więc wyłącznie w sferze podgrzewanych emocji, kłamstwach i nie ma w niej miejsca na chłodną analizę faktów i wydarzeń. Bo tego właśnie Grabowski boi się najbardziej.

Jan Grabowski i Barbara Engelking

Żydowski “ocean” kłamstw.

Trwa żydowska agresja propagandowa wobec najnowszej historii Polski. Żydzi piszą tą historię na nowo. Kiedyś próbowali jeszcze zachować jakieś pozory prawdy , dziś już nie obowiązują żadne reguły. Od fałszowania żródeł historycznych do przerabiania życiorysów i faktów. Jan T. Gross w zakłamany sposób opisał sprawę Jedwabnego. Nie zbadał wszystkich dostępnych żródeł i nie przeprowadził starannej weryfikacji. Jego książeczka spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem w USA , Niemczech i w środowisku polskich komunistów. Ani słowem Gross nie wspomina o masowym udziale Żydów w zbrodniczej sowieckiej NKWD w latach 1939 – 1941 na terenie okupacji sowieckiej.

Polacy masowo brali udział w likwidacjach Żydów i poszukiwaniu ich kryjówek” – kłamie prof. Jan Grabowski, współautor kontrowersyjnej książki „Dalej jest noc”, na łamach amerykańskiego „Tablet Magazine”. Przekonuje też kłamliwie , że: „Polacy, jako naród, nigdy nie byli przeznaczeni na śmierć w obozie zagłady w Auschwitz”. Chciałoby się zapytać Grabowskiego: to skąd ponad trzy miliony polskich ofiar w czasie wojny? Dwie osoby z mojej rodziny zginęły w Auschwitz. Ale przecież Grabowski neguje liczbę trzech milionów polskich nieżydowskich ofiar. Uważa , że to przesada.

W kwietniu 2021 roku , Masha Gessen , amerykańsko-rosyjska , dziennikarka “New Yorkera” – napisała skandaliczne słowa : “Aby uniewinnić naród z morderstwa trzech milionów Żydów polski rząd posunie się do ścigania naukowców za zniesławienie”. To obrzydliwe kłamstwo i całkowite wypaczenie Holocaustu. Masha Gessen naprawdę nazywa się Maria Aleksandrowna Gessen i urodziła się w Moskwie. Jest “rozwiedzioną” lesbijką i ma skrajnie lewackie poglądy. Znany “badacz” Holocaustu , Jan Grabowski , przyznał z dumą na Twitterze , że w pewnym sensie zainspirował Mashę , a ten antypolski paszkwil nazwał ważnym artykułem.

“The Light of Days” , czyli żydowska rewizja historii.

Najnowsza żydowska manipulacja to książka Judy Batalion “The Light of Days”(“Światło Dni”).The Untold Story of Women Resistance Fighters in Hitler’s Ghettos”(New York ,2021). Autorka, z wykształcenia historyk… sztuki, opisuje sensacyjne akcje bojowe Żydówek pod okupacją niemiecką. Tylko, że te “bohaterskie” akcje młodych komunistycznych Żydówek nie mają żadnego potwierdzenia w dokumentach z tamtych czasów. Ani niemieckich, ani polskich, ani sowieckich. Głucha cisza.

Badacz polskiego podziemia niepodległościowego , Leszek Żebrowski , pisze w tygodniku “Do Rzeczy” o najnowszej propagandowej książce Kanadyjki Judy Batalion, która przypisuje kłamliwie jednej Żydówce – Rywie Tajtelbaum – brawurowe akcje przeciw Niemcom w Warszawie. Ta komunistka należąca do Gwardii Ludowej, w pażdzierniku 1942 roku, rzekomo samodzielnie wysadziła “kilka linii kolejowych” , a przecież tu chodzi o akcję Armii Krajowej o kryptonimie “Wieniec I”. Zadanie polegało na zablokowaniu warszawskiego węzła kolejowego i przez jednoczesne przerwanie szlaków komunikacyjnych wokół Warszawy. Zadanie to wykonały wzorowo oddziały saperskie Okręgu Warszawskiego AK. W akcji “Wieniec I” uczestniczyło ponad 40 żołnierzy. Za pomocą ładunków trotylu zerwano najważniejsze tory wokół Warszawy , wysadzono 5 pociągów. Było to potężne uderzenie w niemiecki transport. Ale dzisiaj potężne medialne lobby żydowskie twierdzi , że dokonała tego jedna Żydówka. Tak się manipuluje historią.

Ta sama Żydówka – komunistka miała też rzekomo wejść do siedziby Gestapo , zastrzelić kilku gestapowców i … wyjść nie niepokojona. Piękna bajka dla osób , które nie znają realiów okupacyjnej Warszawy i jednocześnie wielkie kłamstwo.

Jedna z najbardziej sensacyjnych opowieści w tej książce dotyczy rzekomego wysadzenia niemieckiego pociągu pod Wilnem w 1942 roku i zabiciu ponad 200 niemieckich żołnierzy. Zrobiła to podobno żydowska komunistka Witka Kempner, która wyszła w nocy z getta z miną własnej roboty, wysadziła pociąg, a potem rzucała granaty do pociągu. Strzelało do niej kilkudziesięciu Niemców, ale niecelnie. Brzmi to wszystko mało prawdopodobnie. Powstało po wojnie kilka żydowskich wersji tej historii. Różnią się one datą zamachu (od maja do lipca), liczbą niemieckich ofiar, miejscem zamachu(o 15 kilometrów), nazwiskami uczestników itd.

Nikt z mieszkańców Wilna nigdy nic nie słyszał o tym wysadzeniu pociągu. Najdziwniejsze jest to, że nie było żadnego niemieckiego odwetu. A zazwyczaj Niemcy po antyniemieckich akcjach wieszali lub rozstrzeliwali okolicznych mieszkańców. To, że był to rzekomy, a nie rzeczywisty sabotaż Witki Kempner, definitywnie rozstrzygają niemieckie meldunki z tego terenu. Nie ma w nich śladu o wysadzenia pociągu pod Wilnem w tamtym okresie. Czyli cała ta opowieść o wysadzeniu pociągu przez żydowską komunistkę Witkę Kempner jest kłamstwem. To fałszowanie historii.

Ale za to prawdziwa jest historia masakry ludności polskiej w Koniuchach 29 stycznia 1944 roku. Wielu Żydów, którzy wydostali się z getta wileńskiego latem 1943 roku trafiło do oddziałów partyzantki sowieckiej w Puszczy Rudnickiej. Napadali na polskie wioski, zabijali, bili oraz kradli żywność i zwierzęta. Napadli, między innymi, na Koniuchy, polską wioskę , rabując co tylko było można. W tej okrutnej pacyfikacji z rąk partyzantów sowieckich, a wśród nich dużej grupy Żydów, zginęło około 40 polskich mieszkańców-głównie kobiety i dzieci. Wśród napastników były też Żydówki, w tym Witka Kempner. Partyzanci sowiecko-żydowscy spalili całą polską wieś. W powojennej historiografii żydowskiej rzeż ludności polskiej w Koniuchach wciąż uchodzi za największą akcję bojową żydowskich partyzantów w Puszczy Rudnickiej, ale Judy Batalion nie wspomina o tej rzezi w swojej książce. To niewygodny temat dla Żydów.

Książka “The Light of Days” wydana w 15 językach manipuluje i wprowadza w błąd ludzi na całym świecie. Żydowsko-lewacki “The New York Times” promuje książkę na pierwszej stronie. Podobnie jak izraelski lewicowy “Haaretz”. Autorka zbiera entuzjastyczne recenzje w czołowych lewackich gazetach świata.

Armia Krajowa na celowniku żydowskich kłamców.

Armia Krajowa jest szkalowana od bardzo dawna na Zachodzie.. Czytelnik anglojęzyczny dowiaduje się z książek żydowskich autorów , że : “AK, pronazistowska , nienawidząca Żydów polska organizacja ekstremistyczna , która wyszukiwała i zabijała Żydów”. ( Andre Stein “Hidden children : forgotten survivors of the Holocaust” , Toronto 1993).
Żydowski publicysta Reuben Ainsztein napisał kłamliwie , że : “Polscy faszyści podczas Powstania (warszawskiego) zabili więcej Żydów niż Niemców”. Ręce opadają , gdy czyta się te bzdury. W tych przekazach Armia Krajowa niczym nie różni się od Niemców. I o to właśnie chodzi żydowskim autorom. “Wzbogacają” literaturę “naukową” i publicystykę takimi antypolskimi kłamstwami , aby stały się one obowiązującą prawdą.

Te opisane powyżej przykłady fałszowania historii polsko-żydowskiej , to tylko niewielka część tej wielkiej antypolskiej kampanii. Ataki są coraz częstsze i brutalniejsze. A w finale tej nagonki przypisze się Polsce i Polakom odpowiedzialność za Holocaust i żądanie kilkuset miliardów dolarów odszkodowań. Ustawa 447 już czeka w szufladzie , aby ją wyciągnąć w odpowiedniej chwili.

Czy znajdą się polscy zdrajcy ?

Jaka będzie taktyka organizacji żydowskich wobec Polski ? Jak będą starali się przeforsować Ustawę 447 w Polsce ? Z tego co piszą żydowskie gazety wynika , że będzie to cierpliwe czekanie , nawet wiele lat , aż w Polsce dojdą do władzy ludzie , którzy zapłacą. Nie musi to być tylko gotówka. Mówi się o tysiącach hektarów lasów wokół Warszawy. Niestety , w Polsce za łapówki można załatwić dosłownie wszystko jak pokazują akcje Centralnego Biura Antykorupcyjnego . I tego musimy obawiać się najbardziej . To będzie długa i wyniszczająca wojna.

© ( MARB )

11 thoughts on “Ustawa 447. Żydowski miecz nad Polską.

 1. I’ve been surfing online greater than three hours as of late, yet I by no means discovered any attention-grabbing article like yours.
  It is lovely value enough for me. In my opinion, if all website owners and bloggers made good content material
  as you probably did, the web will probably be a lot more useful than ever before.
  0mniartist asmr

 2. I know this website provides quality based articles
  or reviews and extra stuff, is there any other web page which offers these kinds of stuff in quality?

 3. The very crux of your writing whilst appearing agreeable in the beginning, did not really sit well with me personally after some time. Somewhere throughout the sentences you were able to make me a believer but just for a short while. I nevertheless have got a problem with your leaps in assumptions and one might do nicely to fill in those breaks. In the event you actually can accomplish that, I will undoubtedly be amazed.

 4. I appreciate, lead to I found exactly what I was taking a
  look for. You have ended my four day lengthy hunt! God Bless you man. Have a great day.
  Bye

 5. Excellent goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you’re just extremely excellent.
  I actually like what you’ve acquired here, really like what you are stating
  and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still
  care for to keep it smart. I can not wait to read much more from you.
  This is really a wonderful website.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.