Ustawa 447. Żydowski miecz nad Polską.

Antypolska Ustawa 447 to wielkie zagrożenie dla Polski. Szacunkowo mówi się o kwocie 250 miliardów dolarów. Takie gigantyczne pieniądze chcą wymusić od Polski wpływowe organizacje żydowskie w USA przy pomocy rządu USA . To ma być odszkodowanie za przedwojenne tak zwane bezspadkowe mienie żydowskie w Polsce. Zresztą w większości zniszczone przez Niemców. To skandaliczna sprawa , bo zgodnie z polskim i amerykańskim prawem , gdy nie ma spadkobierców , majątek przechodzi na własność państwa.

Polska była jedną z głównych ofiar nazistowskich Niemiec i w przeciwieństwie do wielu krajów Europy nie kolaborowała z Niemcami. Polska jako jedyny kraj nie otrzymała od Niemiec odszkodowania za zrównanie z ziemią polskich miast i zabicie kilku milionów Polaków.

Protesty w Polsce przeciwko bezprawnym żydowskim roszczeniom.

Senator Tammy Baldwin w antypolskiej akcji.

Potężne żydowskie organizacje w USA wybrały , po starannej selekcji , senator Tammy Baldwin do prowadzenia Ustawy 447 w Kongresie USA. Wybór nie jest przypadkowy. Senator demokratów Tammy Baldwin ma pochodzenie żydowskie. Jej dziadek ze strony matki był Żydem ( syn imigrantów z Rosji i Niemiec ). Pani senator jest pierwszą oficjalną lesbijką – członkiem senatu USA. Miała trudne dzieciństwo ponieważ wychowywali ją dziadkowie z powodu choroby psychicznej jej matki. Piszę o tym , ponieważ pani senator często mówi o tym w wywiadach. W Polsce raczej nie ujawnia się takich smutnych informacji rodzinnych.

Senator Tammy Baldwin

To ona jest oficjalnie autorem Ustawy 447 . Chociaż powszechnie wiadomo , że Ustawę napisały organizacje żydowskie. Senator Baldwin lobbowała bardzo intensywnie wśród senatorów i kongresmenów USA to przyjęcia tej dziwnej ustawy. Pomagał jej senator Marco Rubio – syn kubańskich emigrantów. Ustawa 447 została przyjęta w 2018 roku przez Senat i Izbę Reprezentanów USA. Podpisał ją prezydent Trump.

Bezprawna Ustawa 447.

Ustawa 447 jest bezprawna i absurdalna , bo według niej majątek żydowski po zamordowanych właścicielach mają przejmować organizacje żydowskie w USA ( ?!). Zgodnie z polskim i amerykańskim prawem , gdy nie ma spadkobierców , majątek przechodzi na własność państwa. A to byli polscy Żydzi. Mieli polskie obywatelstwo. Wszyscy polscy prawnicy są zgodni , że amerykańska Ustawa 447 nie ma mocy prawnej w Polsce , czyli teoretycznie ta ustawa nam nie zagraża i nie zapłacimy żydowskim organizacjom w USA 250 miliardów dolarów odszkodowań za żydowskie mienie bezspadkowe.

Zresztą , tak na marginesie , znaczna część tych żydowskich nieruchomości nie była spłacona w polskich bankach , bo to były wieloletnie kredyty. A dokumentacja bankowa została zniszczona w czasie wojny. A część żydowskiego majątku była odebrana bezprawnie polskim bohaterskim powstańcom listopadowym 1830 roku i styczniowym 1863 roku , których wysyłano do syberyjskich łagrów.

Realne zagrożenie finansowe Polski.

W rzeczywistości Ustawa 447 zagraża Polsce . Organizacje żydowskie mają ogromny wpływ na politykę zagraniczną USA. Zmusić do zapłaty mogą środkami politycznymi i gospodarczymi. Tą metodą Amerykanie zmusili Szwajcarię do ujawnienia i zwrotu setek milionów dolarów z dawnych żydowskich kont w szwajcarskich bankach. Presja na polskie władze będzie coraz większa. Żydzi nie odpuszczą , bo to jest gigantyczna kasa do zagarnięcia.

Operacja antypolska : Polska odpowiedzialna za Holocaust.

Żeby wydusić od Polaków miliardy dolarów pod pozorem odszkodowań za Holocaust w postaci mienia bezspadkowego, co starają się robić żydowskie organizacje w USA , trzeba Polakom i Polsce przypisać odpowiedzialność za Holocaust. Żydzi chcą uzasadnić roszczenia na kłamliwej zasadzie , że : “nie wolno dopuścić, żeby zbrodniarz (Polska) dziedziczył po swojej ofierze (Żydach)”. Trzeba ustawić Polskę w roli zbrodniarza, żeby mieć uzasadnienie dla Ustawy 447.

Co jakiś czas w prasie amerykańskiej lub izraelskiej ukazują się artykuły kłamliwie oskarżające Polaków o zamordowanie trzech milionów Żydów w czasie II wojny światowej. Polskie władze oficjalnie protestują , ale to nic nie daje. Autorzy takich artykułów , często o żydowskich korzeniach , twierdzą cynicznie , że zostali żle zrozumiani. Ale osiągają swój główny cel , czyli oddziaływują na podświadomość milionów ludzi na świecie , którzy mają kojarzyć Polaków i Polskę z winą za mordowanie Żydów. To nie jest przypadek lub ignorancja piszących te brednie. Ta podstępna i znakomicie przygotowana antypolska operacja środowisk żydowskich jest przygotowaniem światowej opinii publicznej na ostateczny żydowski atak w postaci Ustawy 447. A ten kto protestuje , jest antysemitą.

Czy znajdą się polscy zdrajcy ?

Jaka będzie taktyka organizacji żydowskich wobec Polski ? Z tego co piszą żydowskie gazety wynika , że będzie to cierpliwe czekanie , nawet wiele lat , aż w Polsce dojdą do władzy ludzie , którzy zapłacą. Nie musi to być tylko gotówka. Mówi się o tysiącach hektarów lasów wokół Warszawy. Niestety , w Polsce za łapówki można załatwić dosłownie wszystko jak pokazują akcje Centralnego Biura Antykorupcyjnego . I tego musimy obawiać się najbardziej . To będzie długa i wyniszczająca wojna.

© ( MARB )

One thought on “Ustawa 447. Żydowski miecz nad Polską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.