Biden wygrał. Czy to był korespondencyjny przekręt stulecia w USA ?

Wybory prezydenckie w USA 2020 roku , czyli pojedynek urzędującego prezydenta Donalda Trumpa z Joe Bidenem z Partii Demokratycznej , zostaną zapamiętane na długie lata. Wygrał Biden , ale czy na pewno wszystko odbyło się uczciwie ? Najwięcej zastrzeżeń budzi głosowanie korespondencyjne , które jeszcze przed wyborami , w debacie telewizyjnej , Trump nazwał fałszowaniem wyborów. Intuicja go nie zawiodła. Podejrzana jest niewiarygodnie wielka ilość tych listownych głosów na Bidena , z których wiele wysłanych dwa tygodnie przed wyborami nadeszło do komisji wyborczych dzień lub dwa po wyborach i zostały policzone jako ważne. Na Bidena głosowało również tysiące nieboszczyków. Nawet w Rosji i Białorusi nie było takich numerów.

Teraz będzie kilka procesów sądowych i awantur , ale to nie zmieni rzeczywistości . Od 20 stycznia 2021 roku 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych będzie Joe Biden , a wiceprezydentem pani Kamala Harris. Biden to wieloletni senator oraz wiceprezydent u boku prezydenta Baracka Obamy. Wcześniej dwa razy przegrał wybory prezydenckie w 1988 i 2008 roku. Udało się mu za trzecim razem.

USA 2020 rok . Wybory prezydenckie w cieniu pandemii koronawirusa.
Czy Biden wygrał po uczciwej walce ?
Wybory prezydenckie w USA 2020 r. To była rekordowa frekwencja. Ale prawie 100 milionów głosów nadeszło listownie. Czy wszystkie były legalne ?

100 milionów głosów oddano pocztą.

Frekwencja wyborcza była rekordowa. Głosowało ponad 150 milionów Amerykanów. Głosy rozłożyły prawie po równo na Bidena i Trumpa. Z powodu pandemii koronawirusa ponad 110 milionów głosowało przedterminowo. Część zrobiła to osobiście , ale większość , czyli około 100 milionów , zagłosowała korespondencyjnie. To było niestety także pole do wielkich nadużyć , a w ten sposób głosowali głównie zwolennicy Bidena i Partii Demokratycznej. Ta nazwa zresztą jest już nieaktualna i myląca , bo to już jest tak naprawdę partia skrajnie lewicowa , neomarksistowska , a kilka frakcji tej partii to komuniści. Mają ochronę lewackich korporacji medialnych od Facebooka i Twittera do New York Timesa i CNN.

Korespondencyjne “tsunami” poparło Bidena.

W wielu kluczowych stanach prezydent Trump prowadził zdecydowanie i wydawało się , że już wygrał wybory. Ale nagle ta przewaga zaczęła gwałtownie topnieć , kiedy zaczęto liczyć głosy korespondencyjne. To było lewicowe “tsunami”. W ciągu kilku godzin Bidenowi przybyło lawinowo kilka milionów głosów głosów , a licznik Trumpa stał w miejscu. Biden nagle z outsidera błyskawicznie został liderem. Największe takie “cuda” działy się w stanach zarządzanych i kontrolowanych przez Demokratów , bo ustalanie przepisów prawa wyborczego należy do władz stanowych. Czyżby tylko wyborcy Bidena lubili wysyłać listy do komisji wyborczych ?

Dziennikarz Wojciech Cejrowski napisał: “W Michigan “odnaleziono” 138 339 dodatkowych głosów na Bidena i ZERO na Trumpa. Takich przypadków nie ma. Gdyby coś zginęło naprawdę , to byłyby tam głosy na wszystkich kandydatów”. “W Winsconsin oddano o 110 tysięcy głosów więcej niż liczba wszystkich osób zarejestrowanych w spisie wyborców. To tam Biden jeszcze w nocy przegrywał , a rano cudem odzyskał prowadzenie po przeliczeniu głosów korespondencyjnych”.

Łamanie prawa przez wyborców Bidena.

W Internecie można znależć setki wpisów wyborców Bidena , którzy chwalą się , że głosowali korespondencyjnie za kilka osób ze swojej rodziny , sąsiadów i znajomych. Bez skrępowania przyznają się do złamania prawa wyborczego. Wysyłali kilkanaście , a czasami nawet kilkadziesiąt listów. To w ogóle jest podejrzana sprawa , że sympatycy Bidena z największych amerykańskich miast , mając lokal wyborczy tuż za rogiem , głosowali korespondencyjnie. Woleli iść na pocztę i wysłać listy. Wyborcy Bidena oddawali głosy pod nazwiskami nieżyjących wyborców. Żaden zmarły nie głosował na Trumpa – wszyscy wyłącznie na Bidena. To w sumie mogło być kilkaset tysięcy nielegalnych głosów na Bidena , który w kilku stanach wygrał minimalnie różnicą zaledwie kilku tysięcy głosów. Te głosy mogły przeważyć szalę na jego korzyść . Przypomina to wybory w Rosji i na Białorusi.

Anty-Trumpowska cenzura lewicowych mediów.

Prezydent Trump , na Twitterze , poddawał w wątpliwość uczciwość liczenia głosów w kilku kluczowych stanach. Media społecznościowe są w rękach ludzi o lewicowych poglądach , więc cenzorzy Twittera natychmiast skasowali wpisy. Facebook masowo kasuje wpisy republikańskich wyborców Trumpa kwestionujących legalność wyborów. Aż w końcu Twitter i Facebook zawiesiły konta Donalda Trumpa. Niebywałe. Telewizje MSNBC i CNBC przerwały transmisję z przemówienia Trumpa , ponieważ nie podobała im się ich treść (!?). To cenzura taka sama jak w Związku Sowieckim.

Sondażowe przekręty.

Amerykańskie lewackie sondażownie dawały przed wyborami miażdżącą wygraną Bidena. Jego przewaga na Trumpem wynosiła ponad 12 procent. W rzeczywistości Biden wygrał minimalnie. Klęska sondażowni to nie przypadek. Pracownie badań społecznych zamiast prowadzić rzetelne sondaże , realizują zlecenia propagandzistów takich jak telewizja CNN czy New York Times. Publikowane sondaże okazały się kompletną bzdurą.

Sądy stanowe za Bidenem i demokratami.

Prezydent Trump chciał , aby głosy “cudownie odnalezione po zamknięciu lokali” i głosy zmarłych anulować. I tu jest gigantyczny problem. To poszczególne stany organizują wybory , a w stanowych sądach rządzą niepodzielnie demokraci. Ludzie Sorosa są we wszystkich kluczowych okręgach wyborczych – wszędzie tam gdzie była potrzebna lewacka interwencja. Soros oficjalnie się tym chwali , że to są jego stypendyści. Dlatego szanse Trumpa na zwycięstwo w sądach były żadne.

400 mln dolarów Zuckerberga.

Mark Zuckerberg – właściciel Facebooka i wyborca Bidena – wsparł kwotą 400 milionów dolarów lokalne samorządy na obsługę wyborów , a więc także liczenie głosów – jak donosi portal Observer. A uczciwość tej “obsługi” kontestowało 75 procent wyborców Trumpa. Jakże to hojny i z pewnością zupełnie bezinteresowny gest miliardera.

Protest zwolenników Trumpa pod hasłem : zatrzymać kradzież ( stop the steal) głosów na prezydenta Trumpa.

Kto naprawdę będzie rządził w USA ?

Z wielu wpisów w Internecie i wywiadów wpływowych ludzi w USA można domniemywać , że to wiceprezydent Kamala Harris będzie tak naprawdę rządzić w USA. Wujek Joe , jak mówią żartobliwie o 78-letnim Bidenie , będzie pełnił funkcje reprezentacyjne. Kim więc jest Kamala Harris ?

Kamala Harris to lewicowa senator z ramienia Partii Demokratycznej. Wcześniej była prokuratorem w stanie Kalifornia. Jest żoną żydowskiego prawnika Douglasa Emhoffa i macochą jego dwójki dzieci. Ma radykalnie lewicowe poglądy , jest agresywna i mocno związana z organizacjami feministycznymi i LGBT. Właściwie to komunistka. Pochodzi z zamożnej rodziny. Ma hindusko- jamajskie pochodzenie. Często wykonuje działania sprzeczne z jej poglądami. Na przykład , okazało się , że ma broń , choć nawołuje do wprowadzenia zakazu jej posiadania. Jej szef , Joe Biden , już teraz zapowiada , że planuje rządzić tylko jedną kadencję , więc otwiera się przed nią wielka kariera. Już jest idolką radykalnej lewicy , ruchów LGBT i czarnoskórych Amerykanek. Zamierza powiększyć skład Sądu Najwyższego o sześciu lewicowych sędziów , aby lewacy przejęli kontrolę nad najważniejszym sądem w USA.

Sąd Najwyższy w USA. Gigantyczna władza.

Kamala Harris – wiceprezydent USA ( od 20 stycznia 2021 roku).

Co to oznacza dla Polski ?

Pogorszą się relacje polsko-amerykańskie. Lewicowa administracja Bidena bardzo dużo uwagi w stosunkach z Polską poświęci sprawom ideologicznym , LGBT , rzekomym łamaniem praworządności i oczywiście antypolskiej ustawie 447. Będą się częściej wtrącali w nasze sprawy , a ich “ekspertami” będą polskojęzyczni lewacy znad Wisły.

W debacie telewizyjnej przed wyborami Biden powiedział : „Widzicie, co się dzieje. Wszystko od Białorusi po Polskę… po Węgry i powstanie totalitarnych reżimów na świecie. Poza tym ten prezydent (Trump) obejmuje się ze wszystkimi zbirami na świecie” . Czyli , dla Bidena Polska i Białoruś to ten sam reżim totalitarny. Naprawdę to powiedział. Nie najlepiej to świadczy o jego poziomie intelektualnym.

Informatorzy Bidena.

Biden opowiada takie bzdury , ponieważ ma co najmniej cztery swoje “wiarygodne” żródła informacji o Polsce. Pierwsze , to Anne Applebaum – pochodząca z wpływowej zamożnej żydowskiej rodziny , lewicowa komentatorka polityczna skrajnie lewicowej gazety “Washington Post” i prywatnie żona Radosława Sikorskiego – polityka Platformy Obywatelskiej i fanatycznego przeciwnika rządu Prawa i Sprawiedliwości. Drugie “wiarygodne” żródło to Adam Michnik i jego środowisko Gazety Wyborczej utrzymujące bliskie kontakty z lewicową tubą propagandową Demokratów gazetą ” The New York Times”. Trzeci “wiarygodny informator” to Donald Tusk , który już zaczął atak wyrażając nadzieję , że wybór Bidena to koniec radykalnego populizmu w Polsce. Czwarty informator to Agnieszka Holland , która w wywiadzie dla Onetu powiedziała : “o narastającym faszyzmie w Polsce i o tym , że czekają Polaków prześladowania i obozy koncentracyjne”. Znajdą się jeszcze inni “przyjaciele” Polski. Polska lewicowa opozycja jest już słynna w całej Unii Europejskiej ze swojego donoszenia na własny Kraj. To jej znak rozpoznaczy . Teraz poszerzą swoją działalność o USA.

Ustawa 447 na celowniku administracji Bidena.

Na pierwszy plan wysunie się amerykańska ustawa 447 , czyli bezdziedziczne mienie po Żydach w przedwojennej Polsce , które jest warte kilkaset miliardów dolarów. Tą kasę chcą zgarnąć wpływowe żydowskie organizacje w USA. Tu pójdzie główne uderzenie nowej administracji amerykańskiej. Demokraci będą bardziej stanowczy i dyskretni od administracji Trumpa i pani ambasador Georgette Mosbacher , która zapewne już niedługo powróci do USA. Żydowskie media liczą , że tą sprawę ruszy do przodu ich ziomek Douglas Emhoff – mąż wiceprezydent USA. To ich nowa gwiazda i nadzieja na “rozliczenie” Polski. Czy polski rząd się ugnie ? Mimo , że polskie prawo jest precyzyjne i mienie bezdziedziczne zawsze przechodzi do Skarbu Państwa , to prawnicy mogą “znależć” jakieś inne rozwiązanie. Tak , jak to administracja Obamy , Bidena i Hilary Clinton zrobiła w Szwajcarii z żydowskimi kontami bankowymi.

Trudne relacje.

W latach 90 , lewicowe rządy SLD i PSL we współpracy z Unią Wolności Geremka , porozumiały się organizacjami żydowskimi w USA i wypłacały Żydom wielką kasę , a Gazeta Wyborcza odwracała uwagę od tego tematu i podpuszczała Polaków przeciw zwrotom majątków kościelnych. Teraz może być podobnie. Ciekawe , czy Biden uzależni zostawienie wojsk amerykańskich w Polsce od respektowania nielegalnej ustawy 447 ? To bardzo możliwe. A może Biden naprawdę myśli , że Polska , podobnie jak Białoruś , to państwo totalitarne ? Będzie się działo. Rząd Zjednoczonej Prawicy będzie musiał podjąć bardzo trudne decyzje , nawet kosztem pogorszenia relacji z USA. Następne wybory prezydenckie w USA już za 4 lata. Trzeba to jakoś przeczekać….

Imigranci pomogą demokratom.

Administracja Bidena traktuje mniejszości imigracyjne jako potencjalny elektorat. Teraz zamierza uregulować , czyli zalegalizować status ponad 11 milionów nielegalnych imigrantów w USA. To ma zapewnić demokratom zwycięstwa w kolejnych wyborach.

Amerykańska Ustawa 447. Czy senator Tammy Baldwin i organizacje żydowskie chcą zniszczyć finansowo Polskę ?

© (MARB)

46 thoughts on “Biden wygrał. Czy to był korespondencyjny przekręt stulecia w USA ?

 1. Oh my! A woman after my own heart!! You my dear are speaking my truth. I love reading your truth as it speaks to me so well!! Keep it coming. Ricki Erhard Jamila

 2. My family all the time say that I am killing my time here at web, however I know I am getting familiarity every day by reading thes good posts. Cristie Port Breech

 3. Piece of writing writing is also a fun, if you be acquainted with then you can write otherwise it is difficult to write. Lynna Rafferty Arber

 4. I have been looking everywhere for this! I enjoyed your post. Thank you. You are obviously very knowledgeable. I enjoyed reading this. Toby Julio Bonnette

 5. My relatives always say that I am wasting my time here at web, however I know I am getting know-how all the time by reading thes pleasant articles. Melantha Rees Laurin

 6. A fascinating discussion is worth comment. I do think that you should publish more about this issue, it might not be a taboo matter but generally people do not discuss such topics. To the next! Cheers. Ulrica Thedric Herzig

 7. I was pretty pleased to uncover this page. I wanted to thank you for ones time due to this wonderful read!! I definitely savored every little bit of it and i also have you saved as a favorite to look at new things on your site. Nikolia Grange Helena

 8. Wonderful article! This is the kind of information that are supposed to be shared across the
  internet. Shame on the seek engines for now not positioning this publish upper!

  Come on over and discuss with my site . Thank you =)

 9. hey there and thank you for your info – I’ve definitely picked up anything new from right here.
  I did however expertise a few technical points using this site,
  as I experienced to reload the site a lot of times previous to I could get it to load
  correctly. I had been wondering if your web hosting is OK?
  Not that I’m complaining, but sluggish loading instances times will often affect your placement in google
  and could damage your high-quality score if ads
  and marketing with Adwords. Anyway I’m adding this RSS
  to my e-mail and could look out for much more of your respective intriguing content.
  Ensure that you update this again very soon.

 10. hi!,I love your writing so much! share we keep up a correspondence more about your post
  on AOL? I require a specialist in this space to resolve my problem.
  Maybe that is you! Taking a look forward to peer you.

 11. Hello! I could have sworn I’ve visited this website before but after
  looking at some of the posts I realized it’s new
  to me. Anyhow, I’m definitely pleased I came across it and I’ll be book-marking it and checking back frequently!

 12. I think this is one of the most vital information for me.

  And i am glad reading your article. But wanna remark on few general things, The website style is wonderful, the articles is really excellent : D.

  Good job, cheers

 13. Just desire to say your article is as amazing. The
  clearness in your post is just cool and i can assume you’re an expert on this subject.

  Well with your permission let me to grab your feed to keep up to date with forthcoming post.
  Thanks a million and please carry on the rewarding work.

  Also visit my web-site CBD oil for dogs

 14. Awesome blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
  A theme like yours with a few simple tweeks would really
  make my blog jump out. Please let me know where you got
  your theme. Appreciate it

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.