Koronawirus. Służby specjalne USA szukają winnych w komunistycznych Chinach.

Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA – Central Intelligence Agency ) i inne służby specjalne USA prowadzą jedno z największych śledztw w swojej historii. Według tajnego raportu wywiadu USA , komunistyczne władze Chin ukrywały prawdziwy zasięg epidemii koronawirusa zaniżając liczbę zakażonych oraz zgonów spowodowanych COVID-19 . To spowodowało rozprzestrzenienie się wirusa na całym świecie.

FBI – CIA – NSA . To te służby odpowiadają za bezpieczeństwo USA.

Jak było naprawdę w Chinach ?

Oficjalnie epidemia w Chinach rozpoczęła się pod koniec 2019 roku w chińskiej prowincji Hubei. Oficjalne dane to 82 tysiące zakażonych i 3,3 tysiące zgonów. Senatorowie amerykańscy twierdzą zgodnie , że : ” partia komunistyczna Chin kłamie i będzie kłamać w sprawie koronawirusa , aby chronić reżim”. Bo ofiar było na pewno znacznie więcej , a epidemia zaczęła się kilka miesięcy wcześniej niż podają oficjalnie władze Chin.

Zawiodła Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

Prezydent USA Donald Trump zawiesił finansowanie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) do czasu wyjaśnienia , czy jej zaniedbania lub świadome działania , nie wpłynęły negatywnie na rozwój pandemii koronawirusa w USA i na całym świecie. Dotychczas USA przekazywało rocznie 400 milionów dolarów na utrzymanie WHO. Inspektorzy WHO zarabiają tysiące dolarów dzięki , między innymi , finansowaniu przez władze USA. Jeżdzą po całym świecie i doradzają różnym krajom. A sprawie Chin nie wykryli nic niepokojącego.

Amerykanie uważają za wysoce prawdopodobne , że WHO pomagała Chinom dezinformować światową opinię publiczną i ukrywać prawdziwe rozmiary pandemii koronawirusa.

Nie jest tajemnicą , że szef WHO był wcześniej związany z ruchem komunistycznym , a karierą polityczną zrobił dzięki poparciu Pekinu. To pierwszy szef WHO w historii , który nigdy nie był praktykującym lekarzem. Z wykształcenia jest doktorem , ale filozofii.

Dopiero 30 stycznia 2020 roku , o kilka miesięcy za póżno , WHO ogłosiła stan zagrożenia zdrowia publicznego o znaczeniu międzynarodowym. Wtedy zaczynał się już dramat w USA i we Włoszech. A samoloty z Chin nadal latały do Europy i USA zarażając kolejne osoby.

Laboratorium czy targ rybny ?

Instytut Wirusologii w Wuhan mógł być potencjalnym żródłem pochodzenia śmiertelnego koronawirusa. Jak wiadomo , żródłem zakażeń koronawirusem są nietoperze i to na nich prowadzono badania w instytucie w Wuhan.

Możliwość wydostania się wirusa z laboratorium to jedna z badanych opcji. To by wykluczało tezę , że wirus pochodzi z pobliskiego targu rybnego , na którym handluje się nielegalnie dzikimi zwierzętami. Władze Pekinu nadal cenzurują informacje w tej sprawie . Ale poznanie prawdy jest tylko kwestią czasu.

USA zrywa kontakty z WHO.

29 maja 2020 roku prezydent USA Donald Trump oświadczył , że Stany Zjednoczone zrywają relację z WHO. To oznacza definitywny koniec finansowania tej organizacji przez USA. Według władz USA to WHO razem z Chinami zbyt póżno ostrzegły świat przed pandemią koronawirusa. W USA zmarło już ponad 200 tysięcy Amerykanów na koronawirusa . Liczba ofiar na całym świecie to ponad 1,2 miliona ludzi. https://asnews.pl/polskanews/koronawirus-zabojca-z-chin-dramat-i-nadzieja/

© ( MARB )

5 thoughts on “Koronawirus. Służby specjalne USA szukają winnych w komunistycznych Chinach.

 1. I do agree with all the ideas you have presented on your
  post. They are really convincing and will definitely work.
  Still, the posts are too brief for starters. Could you please
  lengthen them a little from subsequent time? Thank you for
  the post. asmr 0mniartist

 2. I got this web site from my friend who informed me regarding this website and at the moment this time I am visiting this
  site and reading very informative articles or reviews at this time.
  0mniartist asmr

Comments are closed.