Koronawirus. Służby specjalne USA szukają winnych w komunistycznych Chinach.

Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA – Central Intelligence Agency ) i inne służby specjalne USA prowadzą jedno z największych śledztw w swojej historii. Według tajnego raportu wywiadu USA , komunistyczne władze Chin ukrywały prawdziwy zasięg epidemii koronawirusa zaniżając liczbę zakażonych oraz zgonów spowodowanych COVID-19 . To spowodowało rozprzestrzenienie się wirusa na całym świecie.

FBI – CIA – NSA . To te służby odpowiadają za bezpieczeństwo USA.

Jak było naprawdę w Chinach ?

Oficjalnie epidemia w Chinach rozpoczęła się pod koniec 2019 roku w chińskiej prowincji Hubei. Oficjalne dane to 82 tysiące zakażonych i 3,3 tysiące zgonów. Senatorowie amerykańscy twierdzą zgodnie , że : ” partia komunistyczna Chin kłamie i będzie kłamać w sprawie koronawirusa , aby chronić reżim”. Bo ofiar było na pewno znacznie więcej , a epidemia zaczęła się kilka miesięcy wcześniej niż podają oficjalnie władze Chin.

Zawiodła Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

Prezydent USA Donald Trump zawiesił finansowanie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) do czasu wyjaśnienia , czy jej zaniedbania lub świadome działania , nie wpłynęły negatywnie na rozwój pandemii koronawirusa w USA i na całym świecie. Dotychczas USA przekazywało rocznie 400 milionów dolarów na utrzymanie WHO. Inspektorzy WHO zarabiają tysiące dolarów dzięki , między innymi , finansowaniu przez władze USA. Jeżdzą po całym świecie i doradzają różnym krajom. A sprawie Chin nie wykryli nic niepokojącego.

Amerykanie uważają za wysoce prawdopodobne , że WHO pomagała Chinom dezinformować światową opinię publiczną i ukrywać prawdziwe rozmiary pandemii koronawirusa.

Nie jest tajemnicą , że szef WHO był wcześniej związany z ruchem komunistycznym , a karierą polityczną zrobił dzięki poparciu Pekinu. To pierwszy szef WHO w historii , który nigdy nie był praktykującym lekarzem. Z wykształcenia jest doktorem , ale filozofii.

Dopiero 30 stycznia 2020 roku , o kilka miesięcy za póżno , WHO ogłosiła stan zagrożenia zdrowia publicznego o znaczeniu międzynarodowym. Wtedy zaczynał się już dramat w USA i we Włoszech. A samoloty z Chin nadal latały do Europy i USA zarażając kolejne osoby.

Laboratorium czy targ rybny ?

Instytut Wirusologii w Wuhan mógł być potencjalnym żródłem pochodzenia śmiertelnego koronawirusa. Jak wiadomo , żródłem zakażeń koronawirusem są nietoperze i to na nich prowadzono badania w instytucie w Wuhan.

Możliwość wydostania się wirusa z laboratorium to jedna z badanych opcji. To by wykluczało tezę , że wirus pochodzi z pobliskiego targu rybnego , na którym handluje się nielegalnie dzikimi zwierzętami. Władze Pekinu nadal cenzurują informacje w tej sprawie . Ale poznanie prawdy jest tylko kwestią czasu.

USA zrywa kontakty z WHO.

29 maja 2020 roku prezydent USA Donald Trump oświadczył , że Stany Zjednoczone zrywają relację z WHO. To oznacza definitywny koniec finansowania tej organizacji przez USA. Według władz USA to WHO razem z Chinami zbyt póżno ostrzegły świat przed pandemią koronawirusa. W USA zmarło już ponad 200 tysięcy Amerykanów na koronawirusa . Liczba ofiar na całym świecie to ponad 1,2 miliona ludzi. https://asnews.pl/polskanews/koronawirus-zabojca-z-chin-dramat-i-nadzieja/

© ( MARB )

2 thoughts on “Koronawirus. Służby specjalne USA szukają winnych w komunistycznych Chinach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.