Meghan Markle. Potężny cios w rodzinę królewską.

Szok w Wielkiej Brytanii. Książe Harry i jego żona Meghan Markle ogłosili odejście z brytyjskiego dworu królewskiego. Nie ulega wątpliwości , że to Meghan Markle namówiła męża na ten radykalny krok. To potężny cios , który zranił całą rodzinę królewską. Ta rana już się nie zagoi. Para nadal jednak chce korzystać z państwowej ochrony i zachować tytuły książęce. Pragną być niezależni i spędzać dużo czasu w Ameryce Północnej , głównie w Kanadzie.

Meghan Markle. Widać , kiedy naprawdę czuje się szczęśliwa.

Meghan Markle jest rozwódką. Jej pierwszym mężem był żydowski milioner i producent filmowy Trevor Englelson. Rzuciła go po dwóch latach , kiedy załatwił jej rolę w serialu. Po rozwodzie przejęła połowę majątku byłego męża i związała się z kanadyjskim szefem kuchni Corym Vitiello. Potem poznała Harry’go . Przed jego poślubieniem była Żydówką.

Prasa brytyjska , która nazwała to wydarzenie Megxitem , pisze że książe Harry nie spisał przed ślubem intercyzy. W ten sposób Meghan może w przyszłości , w razie rozwodu , „trafić” Harry’go na setki milionów funtów. Majątek brytyjskiej rodziny królewskiej jest wart miliardy funtów. Królowa Elżbieta II ma już 93 lata i nie zasłużyła sobie na taką przykrość na stare lata. Jej wnuk większość czasu będzie spędzał daleko w Ameryce , a na dodatek nie wiadomo co jeszcze wymyśli mierna , ale sprytna aktorka Meghan Markle.

Tylko ” OSCAR „

Meghan Markle zawsze miała tylko jedno marzenie w życiu : zdobyć „Oscara”. Opowiadała swoim przyjaciółkom jak będzie w przyszłości zachowywała się podczas odbierania tej najcenniejszej dla aktorów statuetki. Harry to idealny kandydat do osiągnięcia tego celu. Dzięki swoim znajomościom będzie wspierał Meghan w jej aktorskiej karierze. A jak powszechnie wiadomo , trzeba mieć duże znajomości w Holywood. Harry będzie komercyjnie wykorzystywał swój królewski status i promował w ten sposób karierę aktorską żony. Jako celebryci zarobią setki milionów dolarów. Bliski przyjaciel Meghan z dawnych lat tak ją scharakteryzował : ” Meghan to samolubna i bezwzględna karierowiczka , która wykorzystuje ludzi i potem ich rzuca „. W marcu 2020 roku para przeniosła się na stałe do Los Angeles w Kalifornii. Blisko jest Holywood…….

© ( MARB )

4 thoughts on “Meghan Markle. Potężny cios w rodzinę królewską.

  1. Hi everybody, here every person is sharing these knowledge, so
    it’s nice to read this webpage, and I used to pay a quick visit this weblog
    all the time. 0mniartist asmr

  2. You made some good points there. I looked on the internet for the subject matter and found most individuals will go along with with your blog.

Comments are closed.