Joanna i Marta Krupa. Siostry modelki.

Siostry Joanna i Marta Krupa to najlepszy przykład jak można z nizin społecznych wspiąć się na sam szczyt finansowy. Obie są milionerkami w USA.

Siostry . Marta i Joanna Krupa

Joanna urodziła się w Warszawie ( 1979 r. ) , a Marta przyszła na świat w Chicago w 1985 roku. Joanna wraz ze swoją mamą wyjechała z Polski w stanie wojennym. To był 1984 r. Zamieszkały u babci i cioci. W najtrudniejszych chwilach odszedł od nich ojciec. Matka pracowała ciężko fizycznie . Dbała o córki . Joannę zapisała do szkoły dla modelek , gdy ta miała dopiero 13 lat. Za namową ludzi z showbiznesu cała rodzina przeniosła się do Los Angeles. Joanna poznawała coraz więcej ludzi z branży. Jej rozbierane sesje pomogły rodzinie stanąć na nogi.

Joanna Krupa

Na castingach otrzymywała niedwuznaczne propozycje seksualne od „ważnych panów” z Holywood. Jak twierdzi , nie przespała się z żadnym z nich. Chociaż pewien producent z branży porno twierdzi co innego. Udział w „Tańcu z gwiazdami” to punkt zwrotny w jej karierze. Stała się rozpoznawalna. Póżniej już było z górki. Znalazła się na topie najlepszych modelek na świecie . Pomagała w karierze modelki swojej siostrze Marcie.

Przymierzanie sukni ślubnej

Joanna dwa razy wychodziła za mąż. Marta też wyszła za mąż . Jej wybrankiem jest kierowca rajdowy. Teraz , do kompletu , ich mama też wyszła ponownie za mąż. To ona miała wielki , pozytywny wpływ na karierę córek.

Joanna i Marta z mamą.
Marta i Joanna Krupa

Showbiznes to wielka kasa. Bardzo trudno jest się „przebić”. Konkurencja jest ogromna. Szczególnie w USA. Dziewczyny z całego świata próbują tam co roku zrobić karierę . Nie daje rady 99, 9 procent z nich. Próbowało także wiele Polek : aktorki , modelki , tancerki , piosenkarki. Wszystkie przegrały. Ostatni przykład to aktorka Joanna Kulig. Joanna Krupa odniosła gigantyczny sukces w USA . Marta mniejszy , ale też sukces. To trzeba docenić. Brawo , siostry Krupa.

© ( MARB )

3 thoughts on “Joanna i Marta Krupa. Siostry modelki.

Comments are closed.